Czy warto inwestować w tanie drzwi wewnętrzne?

Tytułowe pytanie, czy warto inwestować w tanie drzwi wewnętrzne, jest na tyle sensowne, że wiele osób zastanawia się czy, kupując tanio, nie płacimy dwa razy. Otóż, na podstawie informacji naszych ekspertów, odpowiedź jest prosta, w większości przypadków, wato. Podstawowym argumentem jest fakt, iż mimo niskich cen, jakość drzwi, nawet tych najtańszych, jest na tyle dobra, że ich żywotność wystarczy na kilka, czasem kilkanaście lat. A biorąc pod uwagę, że generalny remont robi się z reguły  też co taki czas, więc inwestycja w takie drzwi spełni swój cel. Drugim, bardzo istotnym argumentem jest nasza skłonność do chęci zmian i podwyższania standardów życia. Zapewne większość z nas, woli cyklicznie zmieniać swoje wnętrze cyklicznie, niż trwać latami w tym samym otoczeniu z powodu wysokich kosztów inwestycji.

Jakie tanie drzwi wewnętrzne wybrać?

Wybór mamy dość szeroki. Do polecanych producentów możemy zaliczyć marki: Voster, DRE, Porta, czy Ever House. Z przykładowych modeli tanich drzwi marki Voster, możemy wybrać pełne drzwi z modeli MODENA, ARBO, METRO czy VIRGO w cenie od 199zł brutto. Producent drzwi DRE, posiada tani model pełnych drzwi – STANDARD w cenie od 256 zł brutto. Do tańszych modeli marki Porta zaliczamy FOCUS w cenie od 257zł brutto. Doskonałym wyborem będą modele KLASIK marki Ever House w cenach już od 169 zł brutto. Jest to kilka przykładowych modeli drzwi, które są w doskonałej cenie w ofercie naszego sklepu internetowego.

Jak widzisz, nie trzeba inwestować dużo, by mieć dobre drzwi w doskonałej cenie od najbardziej znanych polskich producentów. Warto tu nadmienić, że korzystając z naszych usług budowlano montażowych, cena zostaje przy montażu obniżona na samym podatku VAT z 23 na 8%. Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie oraz odwiedzając nasze salony firmowe w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 202 i Łukowskiej 1 lok. U2.

Zapraszam do salonów firmowych Domar lub kontaktu.

TOP