Trwająca moda na klasykę – drzwi Pol Skone.

by marcin@szymansky.pl / poniedziałek, 11 Kwiecień 2016 / Published in drzwi, drzwi do mieszkania, drzwi wewnętrzne

Od dłuższego czasu możemy zaobserwować w branży projektowania wnętrz trendy na wygląd klasyczny. Produktem, który naszym zdaniem zasługuje na uwagę są drzwi Pol Skone.

Parę słów o firmie.

Marka Pol Skone to jedna z najstarszych firm stolarki drzwiowej na polskim rynku. Jest to nowoczesna firma, posiadająca trzy zakłady produkcyjne, które są w pełni zautomatyzowane. Chlubą firmy jest fakt produkowania drzwi tylko z polskich produktów najwyższej jakości. W ofercie firma posiada drzwi wewnętrzne zaprojektowane w stylu nowoczesnym ale równie dużo możemy znaleźć modeli klasycznych. Atutem jest ogromny wybór wykończeń, znajdziemy tu drzwi malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane. Biorąc pod uwagę szeroką paletę barw, mamy ogromne pole do popisu, by wygląd drzwi spełniał nasze oczekiwania. Zarówno wachlarz produktów, ich doskonała jakość i świetna cena pozwolą na dobranie najlepszego rozwiązania.

Klasyka zawsze w modzie

Obserwując polskie trendy aranżacji wnętrz na które wpływ mają również te światowe, widzimy, że od kilku lat mamy tendencję do powrotu stylu klasycznego. Styl ten jest symbolem elegancji z subtelną dozą luksusu. Bezpretensjonalność w połączeniu ze stylizowanymi dodatkami daje bardzo efektowne efekty. Świetnie w ten styl wpisują się klasyczne drzwi Pol Skone. Poniżej kilka wybranych modeli, które mogą być świetną inspiracją wystroju wnętrza:

Gdzie obejrzeć drzwi Pol Skone przed zakupem

Przed dokonaniem zakupu warto się dokładnie przyjrzeć temu, na co chcemy wydać pieniądze. Najlepiej jest udać się do salonu. Dla mieszkańców Warszawy i okolic proponujemy wizytę u nas przy ul. Radzymińskiej 202 lub Łukowskiej 1 lok. U2, gdzie mamy jedną z większych w Warszawie ekspozycję drzwi Pol Skone. Nadmieniam, że również mogą Państwo wraz z zakupem zlecić nam usługę montażu, który poprzedzony jest wizytą w Państwa domu, celem pomiaru. Usługa ta jest bezpłatna i niezobowiązująca a podczas niej udzielamy wszelkich niezbędnych informacji, zostawimy katalogi i próbki kolorów. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Pol Skone na stronie producenta oraz największego sklepu internetowego z drzwiami Pol Skone. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji drogą mailową i telefonicznie. Zapraszam.

TOP