Nowe modele drzwi DRE na ekspozycji w salonach

by marcin@szymansky.pl / niedziela, 24 Kwiecień 2016 / Published in drzwi, drzwi do domu, drzwi do mieszkania, drzwi wewnętrzne

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie, w piątek poszerzyliśmy naszą ekspozycję o drzwi DRE model LEXA w kolorze białym i ILIS w połysku. Poniżej przedstawiamy dwa poglądowe zdjęcia opisywanych modeli:

Charakterystycznym dla tych modeli jest to, że skrzydła są malowane lakierem wodnym UV co daje bardzo ładny efekt wizualny. Budowa oparta jest na ramiaku MDF, jest to dobra stabilna konstrukcja. Dodatkowo posiadają zamek na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy, dodatkowo dla modeli przeszklonych, wyposażone są w szybę o grubości 4mm (bezpieczną) Decormat. W skrzydle przylgowym jest zastosowana krawędź prosta, dwa srebrne zawiasy i gniazda pod trzy zawiasy wpuszczane W1078. W dodatkowych opcjach możemy domówić: tuleja wentylacyjna stalowa, skrzydła o szerokości “90” i “100”, podcięcie wentylacyjne, skrzydła bezprzylgowe rozwierne, listwa przymykowa drzwi dwuskrzydłowych, drzwi dwuskrzydłowe.

UWAGA: Skrzydła bezprzylgowe rozwierne zaopatrzone są w gniazda, przeznaczone do dalszego montażu zawiasów, które osadzone są w ościeżnicy. Skrzydła bezprzylgowe rozwierne są droższe o 55 zł netto od skrzydeł przylgowych.

Drzwi DRE

Są tak zwaną klasyką gatunku, firma produkuje jeden z większych wachlarzy modeli na rynku, drzwi te charakteryzuje bogata kolorystyka i duża o ile nie największa ilość modeli na rynku. Dzięki rozsądnej cenie jest to firma, którą polecamy naszym klientom jako jedną z pierwszych podczas wyboru drzwi wewnętrznych. Również w opinii naszych klientów, produkty marki DRE spełniają oczekiwania i świetnie sprawdzają się podczas użytkowania.

Więcej informacji

Udzielamy w naszych salonach w Warszawie, gdzie na miejscu nasi konsultanci, na podstawie przykładowych modeli drzwi Dre na ekspozycji, omówią Państwu każdy detal oraz zalety marki DRE. Dodatkowo w razie pytań lub wątpliwości jesteśmy dostępni drogą mailową i telefonicznie. Przypominamy również o możliwości zamówienia niezobowiązującego pomiaru w państwa mieszkaniu, przyjedziemy z fachową poradą oraz materiałami reklamowymi typu katalogi czy próbki dostępnej kolorystyki drzwi zarówno wewnętrznych jak i tych wejściowych. Zapraszamy serdecznie.

Tagged under: , ,
TOP