Nasz sklep z drzwiami.

by marcin@szymansky.pl / piątek, 28 Lipiec 2017 / Published in drzwi, drzwi wewnętrzne, sklep z drzwiami

Dziś trochę będę się chwalił naszymi sukcesami, nasz sklep z drzwiami na dziś posiada największy wybór marek w Polsce. Oferta firmy domar w sklepie internetowym to drzwi wewnętrzne i wejściowe, okna, parapety, akcesoria do drzwi ale również okucia meblowe, listwy przypodłogowe oraz rolety. Na naszych stronach i w salonach firmowych możesz znaleźć takich producentów jak: Porta, Delta, Gerda, Wikęd, Witex, PTZ, Erkado, Verte, Cal, Mar-Tom, Stolbud. Z drzwi wewnętrznych, nasz sklep z drzwiami posiada marki: DRE, Porta, PolSkone, Asilo, Verte, Erkado, InTenso, Lagrus, Invado, Voster, Vertim, InterDoor, Kozłowski, Salida, Ever House, Cal, Vasco Doors oraz Stolbud. Łącznie daje to dużo ponad pięć tysięcy modeli, które występują w różnych kolorach.

 

Sklep z drzwiami, wachlarz cen.

Tak szeroki wybór daje możliwość zaspokojenia oczekiwań praktycznie każdego klienta. W naszym sklepie kupisz drzwi tanie, ale również możesz złożyć indywidualne zamówienie na drzwi, które zostaną wykonane na zlecenie indywidualne. Jeżeli zależy Ci na perfekcyjnym dobraniu drzwi do wystroju wnętrza, jestem pewny, że dobierzesz kolor i wzór jaki będzie idealnie się z nim komponował. Jakość produktów w sklepie jest poparta wieloletnimi gwarancjami.

Doradztwo i montaż.

Dla klientów, którzy zdecydują się na opcję zakupu i montażu, nasza firma posiada specjalną ofertę, która dla klientów indywidualnych, jest opodatkowana 8% Vatem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, od pewnego czasu, nasi konsultanci mogą przyjechać do ciebie do domu na bezpłatny i co najważniejsze niezobowiązujący pomiar. Podczas takiej wizyty, dowiesz się jakie rozwiązania możemy zastosować w twoim mieszkaniu. W miarę potrzeby otrzymasz próbniki kolorów drzwi, oraz katalogi z ich wzorami. Kiedy już podejmiesz decyzję, drzwi zakupione w naszym sklepie, możemy zamontować. Pracuje dla nas kilka wysoce wykwalifikowanych ekip montażowych, posiadających wieloletnią praktykę i wysoki poziom umiejętności.

Ekspozycje drzwi w sklepie.

W naszych dwóch Warszawskich salonach, przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok. U2, możesz również obejrzeć kilkadziesiąt modeli drzwi na bogatej ekspozycji. Na miejscu nasi konsultanci omówią szczegółowo modele, którymi się interesujesz oraz odpowiedzą na wszystkie pytania związane z drzwiami.

Mam nadzieję, że tak szeroki wachlarz możliwości, Cię zainteresował. Zapraszam na nasze strony internetowe i do sklepów.

TOP