Najbogatsza kolekcja na rynku – drzwi DRE.

by marcin@szymansky.pl / czwartek, 21 Kwiecień 2016 / Published in drzwi do mieszkania, drzwi wewnętrzne

Marka DRE, to jeden z największych i najbardziej rozpoznawanych na naszym rynku producentów drzwi wewnętrznych. Firma ta istnieje już od ponad 25 lat i to jest zapewne głównym powodem jej rozpoznawalności, aczkolwiek szeroko zakrojone kampanie medialne również pomagają w rozpoznawaniu tej marki. Moim zdaniem na swą rozpoznawalność Firma DRE zasłużyła sobie bardzo bogatą ofertą dla szerokiej gamy klientów. Trzy elementy, czyli cena, doskonała jakość i ilość modeli drzwi DRE, dają przewagę tej marce nad konkurentami i dominującą pozycję na polskim rynku stolarki drzwiowej.

Jakość i technologie produkcji drzwi DRE.

Do wytwarzania drzwi DRE, producent wykorzystuje najwyższej jakości materiały, a sam proces technologiczny, jest na najwyższym poziomie, dzięki najnowszemu parkowi maszynowemu. Lecz na szczególną uwagę zasługuje fakt posiadania przez markę DRE najnowocześniejszych lakierni. Bogaty asortyment drzwi malowanych, właśnie zawdzięczamy nowo otwartej lakierni. Innym istotnym i bardzo atrakcyjnym elementem zdobienia drzwi, są nietypowe kształty przeszkleń, które są niespotykane u innych producentów. Asymetryczne kształty, które zdobione są dodatkowymi elementami na przykład z aluminium bardzo uatrakcyjniają wygląd skrzydeł drzwi wewnętrznych. Poniżej prezentujemy kilka naszym zdaniem najciekawszych przykładów modeli skrzydeł drzwiowych marki DRE.

Reasumując, produkty tej firmy to bardzo szeroka, bo aż kilkaset różnych modeli skrzydeł drzwiowych oferta, która jest zarówno skierowana do osób o dużym portfelu ale również dla osób nie posiadających większych zasobów finansowych. Wśród modeli możemy znaleźć zarówno w stylu nowoczesnym ale też te klasyczne. Całość zamyka fakt bardzo bogatej kolorystyki, dzięki której będziemy mogli dopasować drzwi wewnętrzne do każdego pomieszczenia.

 Wszystkie modele tej marki są prezentowane w katalogu, a dla osób wyrażających chęć osobistego zapoznania się z wybranymi modelami, zapraszamy do naszych salonów w Warszawie przy ulicy Łukowskiej i Radzymińskiej 202, gdzie omówienia dopełnią nasi wykwalifikowani pracownicy. Do państwa dyspozycji pozostajemy również telefonicznie i drogą mailową. Jeszcze raz zachęcamy do odwiedzin naszych salonów oraz kontaktu z naszymi konsultantami. Zapraszamy.

Tagged under: ,
TOP