Drzwi Gerda – IV klasa antywłamaniowa.

by marcin@szymansky.pl / niedziela, 07 Sierpień 2016 / Published in drzwi, Drzwi Gerda, Drzwi Gerda Warszawa, drzwi wejściowe

Dziś omówię w skrócie drzwi antywłamaniowe w klasie IV, jednego z najbardziej znanych producentów drzwi wejściowych w Polsce. Producent drzwi Gerda, działa na polskim rynku od ponad ćwierć wieku. Jest to jeden z bardziej prestiżowych producentów drzwi zewnętrznych na naszym rynku. Drzwi Gerda dają Najwyższe poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancję trwałości i wytrzymałości.

Drzwi Gerda Premium S.

Omawiany model, jest w najwyższej klasie antywłamaniowej, która jest dostępna w sprzedaży na naszym krajowym rynku. Drzwi te posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty. Ciekawostką jest kilkuletnia gwarancja na produkt.

 

Budowa.

Drzwi Gerda Premium S, pokryte są blachą ocynkowaną o grubości 1,2mm, wypełnione pianką poliuretanową z wkładem akustycznym. Model ten występuje z wstawkami z blachy nierdzewnej. Ciekawostką jest, że wstawki zlicowane są z powierzchnią drzwi. Wynika to z faktu produkcji, podczas której są one wkładane od tyłu, zanim drzwi zostaną zmontowane. Drzwi te mają konstrukcję opartą o ożebrowanie stalowe. Pokrycie drzwi stanowi blacha ocynkowana, pokryta laminatem PCV. Dodatkowo zastosowanie zamka centralnego daje nam IV klasę antywłamaniowości, najwyższą stosowaną w budownictwie mieszkaniowym. Zamek centralny stosowany w tym modelu drzwi, jest praktycznie bardzo podobny do zamka stosowanego w najbardziej znanym modelu Gerda S. Dodatkowy, górny zamek jest w standardzie stosowany w klasie antywłamaniowości C, Posiada on szyld antyrozwierceniowy. Z kolei zamek centralny jest wyposażony w klucz, który posiada 4 000 000 kombinacji. Po przekręceniu zamka centralnego wysuwają nam się cztery rygle pośrodku, dwa u góry, dwa na dole oraz dwa bolce po stronie zawiasów z czego dodatkowo nie wysuwane są dodatkowe trzy bolce.

Ościeżnica w drzwiach Gerda, występuje standardowo z uszczelką, tak samo jak skrzydło drzwiowe, a dodatkowo na dole jest uszczelka szczotkowa. Progiem stosowany w tych drzwiach, jest tak zwany próg Norweski, który występuje w trzech kolorach.

Dokładny opis techniczny, znajdą państwo na stronach naszego sklepu internetowego. Zapraszamy również do naszych salonów firmowych w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej 202 oraz ulicy Łukowskiej 1 lokal U2. Na miejscu nasi konsultanci pokażą państwu omawiane modele drzwi, oraz odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Na naszej bogatej ekspozycji znajdą Państwo również wiele innych interesujących modeli różnych znanych polskich marek. Zapraszam serdecznie.

TOP