Drzwi Erkado – wejściowe i wewnętrzne.

by marcin@szymansky.pl / środa, 20 Kwiecień 2016 / Published in drzwi do mieszkania, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne

Rzadko bywa, a w sumie wydaje mi się, że nie zdarzyło się tak bym pisał na temat zarówno drzwi wewnętrznych jak i drzwi wejściowych w jednym tekście. Pomimo tego, że kilka firm produkuje drzwi takie i takie, to stwierdziłem, że opiszę dziś właśnie drzwi Erkado. Odważne i zdecydowane działania rozwoju potencjału produkcyjnego, spowodowały że z małej rodzinnej firmy, Erkado stało się liczącą marką na rynku drzwiowym w Polsce.

 Drzwi wewnętrzne.

Najbardziej wyróżniającą się cechą drzwi Erkado jest ich ogromna gama kolorów, która swą ilością wyróżnia się wśród konkurencji. Imponująca jest również ilość modeli do wyboru. Drzwi te cechuje nowoczesny design, oraz bardzo ciekawe dodatki, które w znacznym stopniu uatrakcyjniają drzwi wewnętrzne tej marki. Stosowane przeszklenia i elementy z   aluminium świetnie wpisują się w najnowsze trendy projektów wnętrz. Równie istotnym elementem są okucia, które odpowiednio dobrane będą stanowiły świetną kompozycję z wyposażeniem całego mieszkania. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem drzwi wewnętrznych.

Drzwi zewnętrzne.

 Chyba każdy to przyzna że drzwi wejściowe zarówno do domu czy do mieszkania są jego wizytówką. Bez wątpienia, drzwi Erkado są i będą tą wizytówką bardzo atrakcyjną. Stylistyka i kolorystyka drzwi jest bardzo unikatowa, atrakcyjna i robi bardzo duże wrażenie. Jednakże sam wygląd to nie wszystko, jeżeli chodzi o aspekt techniczny warto wiedzieć, że drzwi Erkado są drewniane, to co jest dla nich charakterystyczne to wysokie parametry izolacyjności akustycznej i termicznej. Są one uzyskane dzięki wykorzystaniu pianki, która jest stosowana do wypełnienia drzwi wejściowych. Ciekawym  i niespotykanym elementem w innych drzwiach wejściowych jest zastosowanie felca, dookoła całego obwodu drzwi, to rozwiązanie również istotnie podwyższała ich izolacyjność. Drzwi zewnętrzne Erkado to bardzo bogata ilość modeli, której próbkę prezentujemy poniżej.

Reasumując, zastosowanie drzwi wejściowych i wewnętrznych jednej firmy, daje nam wizualną estetykę i kompozycję spójności całego mieszkania. Istotnym faktem jest to , że produkty te są najwyższej jakości a ich atrakcyjność wizualna jest na najwyższym poziomie. Jest to argumenty by zastanowić się nad wyborem produktów marki Erkado.

 Przykładowe modele zarówno drzwi wewnętrznych jak i wejściowych mogą państwo osobiście obejrzeć w naszych salonach w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej i Łukowskiej, gdzie serdecznie państwa zapraszamy.

TOP