Drewniane drzwi Lagrus.

by marcin@szymansky.pl / niedziela, 17 Kwiecień 2016 / Published in drzwi do mieszkania, drzwi wewnętrzne

W wśród naszych klientów istnieje bardzo duża grupa zwolenników drzwi drewnianych. Szczerze mówiąc, faktem jest, że materiały do produkcji drzwi z reguły nie są w stu procentach naturalne ale chcę podkreślić, że takie rozwiązania są tańsze i równie trwałe co drewno i również mają swoje zalety. Jednak, jak często słychać, drewno to drewno. Jest w tym wiele racji, przechodząc do meritum, ten typ materiału znajdziemy u producenta drzwi Lagrus. Pod tym względem Marka ta jest unikatem na naszym rynku. Drzwi produkowane przez firmę Lagrus są wykonane z klejonki drewnianej. Ktoś mógłby zarzucić, że  klejonka drewniana to nie drewno, lecz nic bardziej mylnego jest to materiał produkowany z litego drewna w zależności z gatunków liściastych lub iglastych i klejony na różne sposoby, bez wątpienia można uznać że jest to drewno.

Kolejną istotną informacją dla osób szukających drzwi wewnętrznych jest fakt, że drzwi Lagrus to w większości modeli, drzwi bezprzylgowe. Co do samej oferty Lagrus, jest ona stosunkowo bogata jak na tak młodą firmę. Ciekawe modele i kolorystyka z pewnością zasługują na uwagę podczas wyboru drzwi do mieszkania. Poniżej prezentujemy kilka wybranych modeli z gamy kilkudziesięciu dostępnych:

 Tradycyjnie zapraszamy do naszych salonów w Warszawie przy ulicy Łukowskiej 1 lokal U2 i Radzymińskiej 202, gdzie niezbędne informacje na temat drzwi Lagrus zostaną uzupełnione przez naszych wykwalifikowanych konsultantów. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą drzwi, w katalogu PDF. Jeżeli drzwi marki Lagrus przekonały państwa, na tyle, że będą odpowiednie w ich mieszkaniu, zapraszamy również do skorzystania z niezobowiązującej i bezpłatnej usługi pomiaru, na terenie Warszawy i okolic, gdzie nasi pracownicy dodatkowo przekażą państwu materiały reklamowe, czyli katalogi i próbki kolorów, by dobór drzwi wewnętrznych był łatwy i przyjemny. Jak zawsze pozostajemy również do dyspozycji drogą mailową i telefonicznie. Zapraszamy.

TOP