Doskonała izolacyjność – drzwi Wikęd.

by marcin@szymansky.pl / czwartek, 14 Kwiecień 2016 / Published in drzwi do domu, drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne

Linia produktów omawianej dziś marki jest skierowana do klienta o wysokich wymaganiach, można ją uznać jako markę prestiżową. Drzwi Wikęd, Są produkowane z najwyższej jakości materiałów, charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zniszczenie, posiadają doskonałą izolacyjność zarówno akustyczną jak i cieplną. Ich prestiżowy wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę domów jednorodzinnych. Bogate wzornictwo i kolorystyka daje możliwość dobrania tych najbardziej odpowiednich do wyglądu budynku. Do ciekawostek należy fakt że Firma Wikęd wprowadziła jako pierwsza na rynek ościeżnice aluminiowe. Oferta firmy Wikęd bez wątpienia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, choć należy tu nadmienić, że drzwi tej firmy nie należą do najtańszych.

Drzwi Wikęd Termo Prestige.

 Budowę drzwi Wikęd przedstawię na podstawie najbardziej prestiżowego modelu termo Prestige. Skrzydło drzwiowe wypełnione jest pianką poliuretanową, co zapewnia doskonałą izolacyjność akustyczna i termiczną. Każde drzwi posiadają automatyczne ryglowanie górne i dolne, wkładko – gałki lub w kładkę obustronna, oraz zasuwnice automatycznie ryglowane, zapewniają barierę ciężką do sforsowania. Drzwi te dodatkowo są wyposażone w okapnik, automatycznie opadającą uszczelkę i windstoper, który likwiduję ewentualne przedmuchy w części progowej. Drzwi wyposażone są również w ciepłe ościeżnice Termo Prestige z dwiema uszczelkami oraz ciepły próg. Poniżej przykładowy schemat.

termo_prestige

 Wzornictwo i kolorystyka drzwi Wikęd

 Firma świetnie zadbała o to by jej produkty prócz bardzo wysokich parametrów technicznych posiadały atrakcyjny wygląd oraz bogatą kolorystykę. Wiele można by było powiedzieć na ten temat, ale najlepiej zaprezentujemy kilka ciekawych przykładów w galerii poniżej.

Pomimo, iż drzwi te skierowane są dla klienta o wyższej zasobności portfela, warto rozważyć ten wybór, gdyż zakupu takiego dokonujemy raz na kilka lub kilkanaście lat. Mieszkańców Warszawy i okolic zapraszamy do naszych salonów przy ulicy Radzymińskiej i Łukowskiej, gdzie prezentujemy najciekawsze modele drzwi Wikęnd. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą montażu, który dla klientów indywidualnych jest opodatkowany 8 % Vat. Proszę pamiętać, że usługa pomiaru jest bezpłatna i niezobowiązująca, a ewentualna rezygnacja z jej zamówienia nic nie kosztuje. Zapraszamy.

TOP