Bezpieczeństwo w twoim domu – drzwi Delta.

by marcin@szymansky.pl / czwartek, 14 Kwiecień 2016 / Published in drzwi do domu, drzwi do mieszkania

Jest wiele polskich firm, które produkują drzwi zewnętrzne, ale tak naprawdę synonimem bezpieczeństwa są drzwi Delta, które na polskim rynku dominują już od ponad 20 lat. Swoją renomę Firma Delta zapewniła sobie dzięki doskonałej konstrukcji drzwi, wysokiemu stopniu zabezpieczeń potwierdzonych wieloma certyfikatami oraz doskonałej cenie. Zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w procesie produkcji, przekładają się nie tylko na najwyższą jakość ale również pozwalają znacznie obniżyć koszt wytworzenia drzwi, co bezpośrednio przekłada się na niższą cenę. W ofercie znajdziemy drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowe i dymoszczelne oraz o podwyższonej izolacyjności akustycznej lub cieplnej – drzwi pasywne.

Opis budowy drzwi Delta

W podstawowej konstrukcji skrzydeł drzwi firma Delta stosuje blachę stalową o minimalnej grubości 0.5 mm, która pokryta jest laminatem PCV. Do wypełnienia z reguły stosowany styropian EPS lub pianka XPS. Bardzo często w produktach Delty stosowane jest ożebrowanie stalowe w ramiaku pionowym z materiałów drewnopochodnych. Dodatkowym zabezpieczeniem są bolce antywyważeniowe, a szczelność drzwi zapewniają uszczelki w przyldze drzwi. Istotnym elementem stanowiącym spójną całość ze skrzydłem są ościeżnice. Produkowane są ze stali ocynkowanej pokrytej laminatem w kolorze skrzydła, również w ościeżnicach stosuje się uszczelki, takie zastosowanie podnosi parametry izolacyjności. Dodatkowymi elementami, które tworzą zarówno efekt wizualny ale też są bardzo ważnym elementem zabezpieczenia są okucia. Klamki, szyldy ochronne oraz wkładki, których oznaczenia klasy przedstawiają klasę atestu. Większość drzwi Delta posiada badania ITT oraz aprobaty techniczne, są to ważne informacje w przypadku zawierania ubezpieczenia.

Wzornictwo i kolorystyka

Firma Delta proponuje bardzo szeroka gamę kolorystyczną do wszystkich proponowanych modeli drzwi wejściowych, dodatkowo większość modeli jest dostępnych z kilkudziesięcioma do wyboru aplikacjami Inox. Daje to praktycznie możliwość dopasowania drzwi do każdych potrzeb. Poniżej kilka przykładów:

Drzwi Delta mogą państwo obejrzeć w naszych Warszawskich salonach firmowych. Dla mieszkańców Warszawy i okolic polecamy ofertę bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru w miejscu montażu drzwi gdzie nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

TOP